Březen 2022

ZLATÉ MLÉKO

Zlato je vzácný dráhý kov a jsou známé i jeho léčivé účinky. V lékařství i kosmetice se zlaté částečky používají jako ingredience již od pradávna. Není ovšem zlato vše co se třpytí a zlatý nápoj není v tomto případě přímo ze zlata.
Zlaté mléko je léčivý nápoj, jehož hlavní součástí je zázračné žluté koření KURKUMA neboli indický šafrán. KURKUMA má skvělé léčivé účinky, vyhledávané v dnešní době již po celém světě. Je silný antioxidant, podporuje imunitu, regeneraci a obranyschopnost organismu, potlačuje srážlivost krve, má protizánětlivé účinky,léčí záněty tenkého střeva a žaludku, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, je prospěšná při léčení salmonelózy, kožních onemocnění i lupénce atd. Účinky KURKUMY mají opravdu širokospektrální záběr, což dokazuje již velká škála vědeckých studií.
Z kurkumy se vyrábí různé krémy, masti, tinktury a my Vám poradíme jak a čím začít. Nejjednodušší a i nejlevnější je vyrobit si nejdříve KURKUMOVOU PASTU. Jak na to? Smícháme kurkumu, špetku pepře, na jemno nastrouhaný zázvor, lžíci medu a lžíci nejlépe kokosového oleje. A až budete mít hotovou kašičku, dejte si jí např. do zavařovací sklenice a do ledničky. Z KURKUMOVÉ PASTY si pak už kdykoliv snadno a rychle vyrobíte ZLATÉ MLÉKO. Vezmete si nejlépe mandlové, kokosové či sójové mléko a 2dcl mléka smícháte s 1-2mi lžičkami pasty a ZLATÝ LÉČIVÝ NÁPOJ je na světě.