Blog,  Listopad 2022

ZBAVTE SE STRACHU

Strach a obavy ze všeho předem jsou největším předpokladem neúspěchu. Odhodit negace a obavy se Vám podaří především pozitivními terapiemii a pozitivním programováním našich myšlenek. Nesmíte se předem bát něčeho co chcete vyřešit. Berte jako hru to , co chcete překonat, není to povinnost je to pouze hra a my ji chceme vyhrát.
Bojíme-li se předem negativního výsledku naši snahy, úplně si neůspěch takto přitahujete. Nehledejte výmluvy proč by Vám to či ono nemohlo dobře dopadnout, ale hledejte způsob jak zahodit strach a dojít ke zdárnému konci.
Jedno krásné motto říká jasně a výstižně:” Nedovol strachu z prohry, aby Tě vyřadil ze hry!” Toto motto mluví za vše a je neskutečně pravdivé.
A tímto způsobem si trénujte odbourávání strachu. Když něco chcete, tak to prostě dokážete. Řekněte si, když se chce všechno jde a slovo nejde neexistuje, naopak si řikejte : “když se chce, všechno jde”. Toto platí pro všechny možné reálné skutky. Jdete-li na rande, zapomeňte na nervozitu a strach, prostě to vyjde. Stejně jako jdete-li na obchodní jednání, nejdete si pro néuspěch, ale jdete obchod uzavŕit.
Chcete-li závodit, chcete zvítězit né se znemožnit. Zahodte strachy a Vaším suveréním způsobem si zkrátka a dobře jděte pro výhru nikoliv pro prohru.