Blog,  Říjen 2022

ZAČNĚTE SE UZDRAVOVAT PŘI ÚPLŇKU

Při úplňku je nejvhodnější čas udělat rázné rozhodnutí záčít se celkově uzdravovat. V tento den je vhodné začít s fyzickou i duchovní očistou, začněte s detoxikační kůrou a hubnutím, ale je třeba očistit se i psychicky. Ukončete vše kolem Vás co nefunguje a co Vás svazuje a tíží, vydejte se. Konec pokusů o obnovu toho co Vám bere energii a sílu. Přijměte konec a začněte znovu, kapitulace Vám dá novou sílu. Otevřete se novým možnostem ve Všech úsecích Vašeho života. Udělejte změnu vpřed a nikoliv vzad, neopravujte něco co už opravit nejde. Dnem úplňku jděte novým směrem a uleví se Vám právě fyzicky i psychicky. Měsíc Vám v tento okamžik začne s léčením pomáhat.
V tento den odevzdejte úplňku všechna svá trápení a vše co nás tíží. Je několik možností jak toto trápení odevzdat. Např . napište si vše negativní na papír a spalte v tmavé svíčce. Můžete ale i jednoduše vzhlížet k mocnému úplňku a to čeho se zbavujeme mu “vypovídejte”.
Odevzdejte úplňku i Vaše veškeré obavy, že i když jste ukončili něco zlé, z čeho jste ještě neštatní , neznamená to že nemůžeme začít vést krásný šťastný plnohodnotný život.