Červen 2022

VÝKLAD ONLINE

VÝKLAD KARET ON-LINE
V dávných dobách se věštilo a vykládaly se karty při tajuplných tajných seancích, pálily se svíčky, vařily se bylinkové čaje a kouzelné lektvary. Většinou byly tyto seance tajné a scházelo se i více čarodějek najednou a hromadně působily na klienty, kteří požádali o pomoc při řešení svých problémů pomocí věštění a vykládání z obrázkových karet, kterým se říkalo tzv. ďáblovy papírky.
Právě proto býval hřích nechávat si věštit z těchto karet a tradovalo se, že se nemá pomáhat osudu pomocí ďábla. Vykládání z karet býval velmi tajný rituál pouze pro vyvolené a jen osobně. Veškeré tyto seance byly přísně tajné a dlouhodobě plánované.
Postupem času se začal zájem o výklad karet a věštění zvyšovat a legalizovat. Vzhledem k tomu, že uspěchaná současná doba přinesla více stresu, starostí a problémů začali lidé čím dál více vyhledávat lékaře – psychiatry či psychology, ale také právě i kartáře, kteří i psychology suplovali.
Moderní elektronická doba usnadňuje rychlou pomoc VÝKLAD KARET ON-LINE, kdy nemusíte kartáře vyhledat osobně a plně Vám tento způsob věštby nahradí službu stejně jako při osobním setkání. Sice nenasáknete tímto způsobem kouzelné čarodějnické atmosféry, ale tu si můžete vytvořit sami. Fantazii se meze nekladou.
Velkou výhodou VÝKLADU KARET ON-LINE je, že si v klidu z pohodlí domova či kanceláře zvolíte vhodnou metodu způsobu věštby a kartáře s kterým chcete on-line výklad uskutečnit.
Je několik možnosti jak si nechat vyložit karty tzv. na dálku čili on-line, přes telefonní čísla, weby či sociální sítě, a to např:
1/ pomocí chatu či sms, kdy se obávate hovořit s věštcem a chcete si s nim pouze dopisovat,
2/ přes e-mail, kdy zadáte věštci Vaše dotazy a požadavky a ten Vám výklad karet zpracuje a rozbor Vám zašle přes e-mail,
3/ nejčastějším způsobem on-line výkladu je pomocí telefonického kontaktu, kdy můžete volat na tzv. barevné linky, což jsou telefonní čísla začínající na číslo 900, což jsou linky se zvýšeným tarifem. Můžete volat věštce i na jeho soukromý telefon a honorář za výklad karet si domluvíte dle ceníku věštce.
On-line výklad karet je nejoblíbenější u většiny klientů především diky okamžité pomoci,maximálnímu pohodlí a diskrétnosti.