Blog

Svíčková magie

Když se řekne svíčková, mnozí z nás si představí klasický český lahodný pokrm – svíčkovou omáčku s hovězím masem, knedlíky,citronem, brusinkami a šlehačkou….. prostě nej… nej… dobrota a také doslova magie!!! Láska totiž jak se říká prochází žaludkem tudíž jste-li vynikající kuchařka nemusíte čarovat se svíčkami, stačí s láskou navařit fantastickou svíčkovou omáčku a partner Vás jistě ocení.
Není-li Váš pan božský Vaším vyvařovánim příliš nadšen, pak je tedy na řadě čarodějnická magie se svíčkami, přesněji nazývaná bílá magie, prostě pravý čarodějnický rituál. Není snad rituálu který by se obešel bez svíček. Světlo a živel oheň je zastoupen svíčkami. Zapálená energie svíček zastupuje živel oheň a nezapálená svíčka je symbolem země:
Svíčky můžeme využít k jakýmkoliv rituálům a vylepšíme účinnost potíráním svící magickými rituálními aromatickými oleji nebo do svící vryjeme nebo napíšeme konkrétní symboly, které znásobují účinnost síly rituálů. Nejdůležitější je vědět kdy přesně máme svíčkový rituál dělat a jaké barvy svíček podle významu potřebujeme.