Říjen 2020

SMŮLA V LÁSCE

Máte pocit, že láska je jen v pohádkách či filmech, že všichni kolem Vás mají štěstí v lásce jenom Vy ne? 

Máte za sebou už několik nevydařených vztahů, snažíte se pro partnera dělat podle Vašich možností maximum jenže stejně Vás partner neocení a šťastný  konec se stejně nekonal. Znovu je tu zklamání, rozčarování, další ponížení, slzy a rozchod. Říkáte si proč právě Vy máte takovou smůlu v lásce? Proč právě já? Co dělám stále špatně?  Pozor! Třeba nic a třeba všechno! Hlavně přestaňte hledat chybu v sobě. Uvědomte si, že né vždy je rozchod prohra. Naopak je to i výhra. Pokud nás ten druhy neocenil a skutečně upřímně  nemiloval, je rozchod výhra, nikoli prohra a smůla v lásce už teprve ne. 

Po vícero rozchodech si nevěříte čím dál víc a v lásku už nevěříte vůbec! Nezoufejte, ta pravá láska i na Vals jistě venku někde čeká. Musíte jí však jít naproti, nesedět v koutě a zoufat si, že zůstanete navždy sami. 

Myslite si, že najít toho druhého se Vám nedaří protože si nevěříte vzhledově. Chyba! Je třeba si uvědomit, že jde v prvé řadě o naše nitro, naše touhy, ale také obavy z boleti, ze samoty. Láska je vnitřní záležitost. Láska není něco, co máme, je to něco, co cítíme. Nemůžeme si na ni sáhnout, chytit ji, držet ji. Vše se odehrává uvnitř nás a často jsme právě my sami tou překážkou, která nám brání si lásku naplno užívat. Nejdůležitější je právě to, co vyzařuje naše nitro a energie. Zapomeňte na smůlu v lásce, to je minulost. MILUJTE především sami sebe, každý kousek Vašeho těla a vyzařujte takovou energii jakou si přejete najít u své nové lásky…a ona přijde. Duše které se mají potkat se potkají.