Sandra

Vykládám pomocí starodávných cikánských karet z minulého století. Tyto karty jsou velmi vzácné a mocné už jen díky své historii. Úspěšně z nich vykládala moje prababička, babička, maminka a teď i já.

Je to naše rodiná tradice, vzácný dar, který přijímám s velkou pokorou, úctou a láskou. CIKÁNSKÉ KARTY vykládám takřka od útlého dětství. Nejdříve jsem výklad karet jako dítě považovala jen za jakousi hru s obrázky a postupem času jsem se o věštění zajímala čím dál více. Od babiček jsem se naučila významy karet, různé postupy věštění a zasvětily mě i do tajemství bílé magie, naučily mě tajemné ceremoniály i se svíčkami a jak z nich věštit. Rituály se svíčkami dělám pravidelně hlavně při úplňku a novoluní nebo dle vhodné příležitosti.

Profesionálně se výkladem karet a věštění věnuji již přes 25 let a mých schopností si neskutečně vážím . Snažím se pomáhat nejlépe jak jen umím. Pomohu Vám překonat těžké životní situace . Neslibuji ani neumím zázraky, ale snažím se v kartách vyčíst cestu, kterou se máte vydat, aby jste byli šťastní. Slovo nejde pro mě neexistuje! Pro Vaše trápení se snažím najít nejvhodnější řešení a věřte, že to společně zvládneme. Jsem a budu tu pro Vás. SANDRA