Blog

Rok dřevěného draka

Podle čínského lunárního kalendáře začíná nový rok né jako dle našeho kalendáře 1.1. tedy první rok v Novém roce , ale až 10.2.2024. V tento den začíná tzv. Rok dřevěného draka. Vše zlé a negativní zůstává v roce starém a rok draka přináší samé pozitivní optimistické změny ve všech oblastech našeho života. Říká se mu rok hojnosti a bohatství. Proto jsou i amulety ve tvaru draka symbolem přívalu peněz a prosperity.
Rok draka přinese Všem požehnání v oblasti finanční i soukromé. Pomůže splnit to, po čem toužíme . Drak je také symbolem plodnosti a může pomoci i s dlouho problémovým neotěhotněnim. Čínský rok draka tedy přináší hojnost a plodnost ze všech stran. Ukončuje dlouhodobé spory, nepřátelství či války a přináší spokojenost, klid a mír.
Rok draka je plný nových příležitostí a výzev, je kreativní a nabízí neomezené možnosti zlepšení obchodních i soukromých úspěchů. Kdo se bude snažit a chopi se příležitosti, čeká ho osobní i kariérní růst a finanční hojnost bude už jen třešničkou na dortu.
Hlavními povahovými rysy draka je odvaha, vytrvalost, nebojácnost a pevná vůle. Pozor je potřeba mít tyto vlastnosti pod kontrolou a jít si za svými cíli ve vší slušnosti a počestnosti.