Září 2022

RITUÁLY u MOŘE

Léto čas vodních radovánek, výletovalní cestování a dovolených ať již aktivních či pasivních. Nejoblíbenější a nejžádanější je dovolená u moře.
Moře je pro nás vzácné a krom krásné luxusnější dovolené plné romantických zážitků nám přináší i hodně užitečného pro naši radost a hlavně zdraví . Moře nás léčí psychicky i fyzicky. Říká se moře je pomáhá uzdravovat velké množství nemocí . Nejvíce působí na problémy s pohybovými aparátem, dýchací obtíže – astma či pronchitidy, kožní dermatitidy, ekzémy a lupénky, úžasně působí na pacienty s psychickými problémy. Šumění moře a příliv vln neskutečně uklidňuje i naše podvědomí a hluboko skryté trápení.
Víte ale , že má moře i obrovské možnosti a magickou sílu čarovat. Existuje několik osvědčených tradic a rituálů právě u moře a já Vám některé z rituálů poradím.Nejlépe se samozřejmně čaruje při úplňku či v období novoluní. Pro vhodný čas k realizaci rituálu u moře nám ale kromě postavení měsíce i čas přílivu a odlivu moře. Úžasné je, že má moře tak obrovskou moc a sílu, že k vhodnému čarování nám většinou postačí právě jen moře. Nejjednodušší je si při západu slunce na břehu moře lehnout a nechat se omývát vlnami moře a řikejte si, že se prosolujete a odevzdáváte moři a zapadajícímu slunci všechny Vaše nemoci, trápení a vše co nás trápí. V klidu si vychutnávejte tyto chvíle a vitualizujte si, jak se Vám ulevuje. Po té se osprchujte a řikejte si, že ze sebe smýváte zbytek všeho zlého co neodneslo samo moře.