Září 2022

PŘIVOLÁVÁNÍ PARTNERA

Toužíte po partnerovi a on nereaguje, už nevíte kudy kam a chystáte se ho uhnat za každou cenu? Nedělejte to, neztrácejte svou důstojnost a hrdost, nechovejte se zoufale, buďte naopak svá a vyzkoušejte i telepatické přivolávání svého vytouženého pana božského.
Telepatické přivolávání partnera provádějte v pátek, což je dle bohyně lásky VENUŠE dnem lásky.
Zapalte dvě červené svíčky, připravte si fotografii Vašeho milého, kde jsou vidět jeho oči. Vezměte si zrcátko, střídavě se dívejte na fotografii do očí partnera a svých očí pomocí zrcátka a říkejte toto: “Chceš mě, chci Tě, budeme spolu. Myslíš na mě, myslím na Tebe, nemůžeme bez sebe být. Bez Tebe se trápim a Ty beze mě také, chybíme si navzájem. Beze mě nejíš, nespíš, kudy chodíš tudy za mnou brečíš, toužíš po mě a já po Tobě. Patříme k sobě a tak se stane”…. prostě vysílejte své lásce do jeho myšlenek telepatické rozkazy jakoby jste partnerovi programovala myšlenky. Samozřejmě
můžete použít své věty v tomto jakoby rozkazovacim stylu a Vaše myšlenky musí být procítěné z hloubi Vašeho nitra a je-li Vás partner hoden, budou Vaše telepatická přání vyslyšena.