Listopad 2022

PŘIVOLÁVÁNÍ KONKRÉTNÍ OSOBY

Myslíme stále na někoho konkrétního, stýská se nám a nebo chceme vysvětlit odpovědi na otázky, které nás tíží a trápí.
Nemusíme jen přivolávat osoby po kterých toužíme zamilovaně. Můžeme se pokusit přivolávat i osoby s kterými bychom chtěli třeba napravit vzájemné vztahy či dovysvětlit si vzniklé nedorozumění. Klidně zkuste přivolávat i někoho, kdo nám dluží omluvu či peníze, prostě klidně si přivolejte i nepřítele, aby jste s ním dovyřešili nepříjemné negativní skutky.
Základní způsob privolávání osob je stejný, liší se jen obsah a význam vět, kterými danou osobu chceme přitáhnout.
Pro rituál potřebujeme dvě svíčky, zrcátko a fotografii naší a přivolávané osoby.
Zvolíte si vhodnou barvu svíčky dle významu přivolávání např. na lásku svíčky červené, vyvolávání ducha oranžové, přítele-kamaráda svíčky modré atd .
Obě svíčky zapálíte a pod každou z nich dáte fotky, pod levou svíčku dáte Vaší podobiznu /vlevo jako od srdce/ a vpravo foto přivolávané osoby. Mezi svíčkami necháme mezeru pár centimetrů a tam na papírek napíšeme důvody proč k sobě chceme přitáhnout. Po té začněte tajemně výstižně říkat rozkazovací jednoduché věty, kterými jakoby programujeme myšlenky přivolávané osoby např. : “chceš mě, zavoláš mi, napíšeš mi,ozveš se mi, omluviš se, urovnáš naše problémy, vrátíš odcizené věci atd atd …”. Budete prostě do vesmíru vysílat telepatické věty a budete se přitom střídavě dívat do zrcátka a na fotky u svíček. Vše řikejte jak dlouho chcete a co chcete. Na konci spalte papírek s důvody přivolávaní hledané osoby v obou svíčkách a svíce nechte dohořet i bez Vaší přítomnosti. Obě fotky společně vložte do předmětu jež nosíte stále u sebe.