Leden2021

PŘÍTEL O VÁS ZTRÁCÍ ZÁJEM ?

Každý vztah je závislí na rovnováze, poctivosti a komunikaci. Není vůbec snadné, udržet všechno v dokonalém souladu a harmonii. Každý má nárok na to, být občas nerudný, nebo podrážděný, a pro tyto případy by se partneři měli naučit, že musí být mezi sebou otevření a umět si v podobných chvílích říct, že jim zrovna není dobře, nebo je něco trápí a tak je možné, že budou nevrlí, aniž by si to uvědomovali.Pokud je váš partner delší dobu podrážděný a odtažitý, a na vaše dotazy, co se stalo, odpovídá, že nic, pak je na čase zaměřit se na ostatní aspekty jeho chování. Možná to není dočasné. Možná k vám není až tak upřímný, jak byste si přáli. Buďte ostražití pokud:

1. Dává přednost ostatní

Byli jste domluvení, že spolu něco podniknete, a najednou zavolá kamarád, nebo kamarádka a vaše plány jsou ty tam? Stane se jednou, dvakrát, nevadí. Špatné je, pokud se takové chování stane pravidlem.

2. Chová se, jakoby byl nezadaný

Nejde si nevšimnout, že sjede se zájmem pohledem každou ženu, kterou potkáte. Vrcholem všeho je pak jeho flirtování i ve chvílích, kdy jste mu nablízku.

3. Je milý jen když od vás něco potřebuje

Běžně na vás pomalu ani nepromluví, pozdraví jen tak tak a na vaše prosby o pomoc má vždy plno výmluv, ale najednou vás obejme, uvaří večeři, nebo se zajímá o to, jak jste se měli? Samozřejmě že může jít o zlepšení jeho chování, ale většinou se ukáže, že je jen vypočítavý.

4. Komunikace na bodu mrazu

Pokud mu na vás nezáleží, rozhodně nebude řešit, že jste mu poslala sms, nebo že má v telefonu zmeškané volání. Člověk, který nemá zájem, se nebude ani snažit vám odpovídat, nebo zavolat zpět.

5. Mluví jen o sobě

Partnera, který se chystá ukončit vztah, obvykle nezajímá nikdo jiný, než on sám. Rád vám řekne, co se mu ten den podařilo. Pokud budete vyprávět vy, už tak nadšený nebude.

6. Všechno je vaše vina

Nezáleží na tom, co se stalo, nepovedlo, nevyšlo, pokazilo nebo rozbilo. Dokonce ani nezáleží na tom, co k tomu vedlo, nebo jak se to přihodilo. Pokaždé to bude vaše vina! Partner si tak chystá půdu na to, aby mohl říct, že za takových podmínek se s vámi už nedá být.

7. Záměrně vám slovně ubližuje

Nespokojený partner přestává toho druhého respektovat. Ať už jste doma, nebo venku s přáteli, s nadšením řekne něco, čím vám ublíží, nebo vás přede všemi shodí.

8. Nepočítá s vámi

Ztratí zájem prožívat s vámi to, co jste dřív dělali společně. Rád si sice zase zajde do kina s přáteli, ale vás už s sebou nepozve.

9. Prázdná slova

Už je to delší dobu, kdy vám sám od sebe vyznal lásku? To ještě nemusí nic zlého znamenat. Pokud ovšem za ním přijdete a řeknete „miluji tě“, a následuje odpověď  jako „no jo“, nebo „díky“, nevěstí to nic dobrého.

10. Schází se s někým jiným

Ze začátku může tvrdit, že to je jen náhoda. Kolegyně z práce, spolužačka ze školy, stará známá. Výmluvy se můžou měnit, ale osoba, se kterou je viděný na veřejnosti, je pořád ta stejná. Nečekejte na to, až se s ní potkáte osobně, třeba ve vaší posteli.