Červenec 2022

ODVRÁCENÍ ZLA

Dnešní komplikovaná doba a nové negativní situace ovlivňující život kolem nás ať už to je válka nebo zdlouhavé covidové omezení, zdražování atd atd, toto vše zhoršuje i mezilidské vztahy, roste nervozita, závist, agresivita a lidská zloba. Je to smutné, ale je tomu bohužel tak. Každý vnímáme zlo jinak, někdo se tím trápí a pláče, někdo zlo oplací zlem. Nejjednodušší je zlo ignorovat a nepřipouštět si ho. Jenže jak? To se lehko řekne.
Poradím Vám jednoduchý způsob , který Vám uleví pomyslně psychicky a přitom nikomu neublížíte. Pamatujte a držte své emoce na uzdě, nepřejte ani Vy nikomu zlo, aby se Vám nevrátilo. Prostě zlo plodí zase jen zlo.
Vy nad zlem zvítězíte velmi moudře. Vy totiž zlou pouze odvrátíte. A jak na to ?
V esoterických či čarodějnických obchodech si koupíte svíčku s tímto názvem :”SVÍČKA NA ODVRÁCENÍ ZLA”. Většinou tato svíčka bývá červenou-černá. Pokud jí neseženeje, jednoduše si kupte obyčejnou svíčku červenou a černou po jednom kuse. V klidu večer, nejlépe při úplňku či novoluní svíčky zapalte a opakujte nahlas :”to co přejete Vy mě, přeji i já Vám a zlo vracím odkud přišlo”. Je to velmi jednoduché a přitom moudré. Přeje-li Vám někdo vše dobré, Vy jim ho přejete také. Přeje-li Vám někdo zlo, Vy jim ho nepřejete/což se nemá/, Vy jim ho pouze vracíte a to už je jen jejich problém.