Blog

Neopětovaná láska

Zamilujete se a Maltě stoprocentní pocit, že je to to na celý život čekáte, že jste konečně našli svou drahocenou polovičku.
Vznášíte se v oblacích, vše se Vám zdá úžasné, sršíte štěstím ze Všech stran, ovšem ouha !!!! Je možné, že se Vám vše bohužel jen zdá a Vy nechcete vidět nebo si přiznat, že Vaše drahá polovička to tak nemá. Takže několik užitečných rad pro Vás. Přestaňte takzvaně tlačit na pilu, nechte toho druhého dýchat, dopřejte mu více svobody a Váš vztah zkuste nechat volně plynout. Třeba Vaše láska bude mít šanci vzplát a pokračovat dáte-li tomu čas.
Prostě jednoduše a jasně, držte se hesla, že méně je někdy více. Budete-li svou drahou polovičku “bombardovat” zprávami, vypisovat básničky, písničky a budete-li chtít mít tu svou lásku stále u sebe, docílíte pouze toho, že se tomu druhému jen zprotivíte a ublížíte sami sobě. Nic a hlavně láska se nedá vynutit na sílu a je správné o Všem společně mluvit. Pokud Vaše druhá polovička nereaguje na Vaše milenecké ataky a nebere Vás vážně, je třeba zvolnit a zpomalit ve veškerém snažení. Vaši zamilovanou optimistickou energii využijte pro svou seberealizaci a zdokonalte se. Berte tuto situaci pozitivně ve svůj prospěch a neklesejte na mysli. Třeba se Vaše neopětovaná láska dá zachránit a nebo Vám pomůže motivovat k Vaši seberealizaci.