Duben 2021

NEMOCI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU 1.

Stejně jako je každé znamení zvěrokruhu specifické svými konkrétními znaky a odlišnými vlastnostmi, tak i nemoci se liší podle dvanácti znamení zvěrokruhu, každé znamení je k něčemu více nebo méně náchylné. Podle horoskopových znamení lze určit k jakým nemocem inklinujeme, na co a na jaké nemoci si dat pozor a předejít tím těžším obtížím. Lze tedy i podle horoskopu poradit na jaké choroby si dát pozor a   být ve střehu. Každé znamení zvěrokruhu má jiné slabé místo.

BERAN /21.3.-19.4/

Beran má velmi odolnou tělesnou schránku , takže nehrozí závažnější těžké onemocnění . U beranů hrozí spíše vzteklost, rozčílení až z toho bolí hlava a vysoký krevní tlak a hrozí nespavost. Z úrazů hrozí drobnější poranění při rozčílení – pořezání, zranění pracovními nástroji, odřeniny a nebo i menší popáleniny .

BÝK /20.4-20.5/

Již podle názvu znamení je býk větší silnější osobnost fyzicky i povahově, i proto má býk štěstí, že se mu těžké nemoci vyhýbají . Když býka nemoc přece jen potká , léčí se většinou sám přirozenými léčivými praktikami a prostředky, vyhýbá se lékařům a nemocnicím. Býka nejvíce trápí bolesti v krku, angíny, záněty mandlí a problémy s krční páteří. Toto znamení má sklon k nadváze a obezitě.