Duben 2021

NEMOCI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU 4.


ŠTÍR /24.10.-22.11/

Typické pro toto znamení jsou různé chronické opakované záněty , převážně záněty dutin. Většinou štíry trápí celoroční rýma, může to být i alergie. Trpíte bolestmi dutin, nosu a uší. V zimě štíry trápí nejvíce ušní infekce, angíny a chřipky. Je tedy třeba preventivně posilovat imunitu a v zimé býti více obezřetní a chraňte více Vaše dutiny i čepicí a šálou. Toto znamení si musí dávat pozor i na zlomeniny, zařaďte do Vašeho jídelníčku potraviny s výšeným obsahem vitamínu D a vápníku . Vitamin D velmi prospívá i Vaší slabší imunitě. 

STŘELEC/23.11.-22.12./

Střelci vydrží fyzicky i psychicky více než ostatní znamení.Znameni střelce má pevné zdraví a zvládne více nebezpečí,psychického nátlaku i stresu. Často se svým zdravím hazarduje, nemoci přechází a nenechá si poradit. Náchylné k nemocem jsou plíce, záněty průdušek , dýchací obtíže i bronchytida. Chraňte si pozorně oči. Občas se může objevit i ischias. Předejít tomu můžete pravidelnou fyzioterapií. 

KOZOROH /22.12.-20.1./

KOZOROH se těší dobrému zdraví a dožívají se vysokého věku. Nemoci si toto znamení odbyde nejvíce v mládí a s přibývajícím věkem je organismus odolnější.Ve staří se začne objevovat nemoc sliznic a záněty kloubů, může se zhoršovat i sluch.