Červenec 2022

NEJLEPŠÍ KARTÁŘKA

V dnešní hektické uspěchané době plné nejistot a zloby začíná být čím dál více přirozené, že lidé vyhledávají pomoc u odborníků u psychologů, psychiatrů a v neposlední řadě i věštců. Proč by ne? O tom, že existují věci mezi nebem a zemí se spekuluje již od pradávna a čím dál více věříme v nadpřirozené jevy a i andílky.
Jak ale najít či poznat tu nejlepší kartářku z nejlepších né jen tak ledajakou ? Každému vyhovuje něco jiného. Ta , která je nejlepší pro jednoho nemusí být vhodná pro druhého. Záleží na mnoha lidských faktorech a vzájemných empatií.
Při výběru “své” kartářky dejte na svůj vnitřní hlas a na svou intuici. Věříte-li na existenci tajemna, tak i věřte, že nic se neděje jen tak, nic se neděje náhodou a uvidíte, že se Vám začnou dít situace, které Vás dovedou k té pro Vás správné kartářce.
Když si otevřete internet, vyskočí na Vás nepřeberné množství NEJLEPŠÍCH KARTÁŘEK, ale jak se říká “není vše zlaté, co se třpití”, což platí i v tomto případě. Pročtěte pozorně hodnocení a recenze od zákazníků nebo vyhledejte osobní popis kartářů či jejich příběhy . Opravdu ale prověřujte, recenze a reference nemusí být bohužel vždy autentické a pravdivé. Důvěřujte, ale prověřujte. Přece jen vkládáte svůj osobní život do rukou další osoby a může to ovlivnit Vaší přítomnost i budoucnost.
Asi úplně nejlepším způsobem jak získat spojení na nejlepší kartářku je dle osobních zkušeností Vašich přátel, kterým můžete důvěřovat a kteří se s Vámi o své zážitky pravdivě podělí.
Výklad karet a věštbu si můžete nechat udělat buď osobně či telefonicky, dle domluvy věštce a podle toho co je pro Vás připjemnější.
Jak poznat, že osoba s kterou komunikujete prostřednictvím karet je pro Vás ta nejlepší ? Jednoduše ! Neříkejte o sobě vůbec nic/datum narození, Váš stav, zaměstnání atd/, jen své křestni jméno a na nic se neptejte. Jakmile totiž hned položíte otázku, že chcete vědět jak to nap dopadne v práci nebo Váš vztah, mohla by kartářka dle Vašich otázek přizpůsobit i přednes výkladu karet. Prostě se jen zeptejte např. co by jste teď měla řešit a že chcete vědět co se kolem Vás děje atd, jen takto všeobecně a poznáte hněv , zda kartářka mlží či zda jste našla tu NEJLEPŠÍ KARTÁŘKU.