Listopad 2022

MILUJI TĚ JINAK

Vyznání MILUJI TĚ chceme opakovaně slýchat od našeho partnera, chceme toto vyznání slyšet co možná nejčastěji a pokud nám to není řečeno, nabýváme dojmu, že tedy nejsme milováni a začínáme o vztahu pochybovat, mnohdy panikaříme zbytečně. Hlavně se o toto vyznávání nedoprošujte a nevyžaduje ho vynucovánim, ani se na to neptejte! Pokud někdo miluje toho druhého, nemusí se to říkat stále a dokola a jen tak jenom aby to se to říkalo nahlas.
Vyznání lásky má každý jinak,né každý považuje vyslovování “MILUJI TĚ” za to nejdůležitějším a procítěným vyznáním lásky. Každý má jiné způsoby projevování a vyznávání lasky. Někdo to nerad říká a nebo to vyřkne jen výjimečně, ale o to více je toto vyznání procítěné a opravdové. Važte si takového vyznání, které je z hloubi duše a srdce. Někdo MILUJI TĚ ani nedokáže vyslovovat, ale že jsme skutečně milováni říká jinými větami např: “buď na sebe opatrný, chybíš mi, mám o Tebe strach, dávej na sebe pozor, opatruj se, dej mi o sobě vědět až někam dorazíš, záleží mi na Tobě atd.
Nejhezčí, nejvzácnější a opravdové je, když Vaše láska Vám city a vztah k Vám dokazuje činy, což je důležitější než jen pouho pouhá slova. Za každého mluví skutky.