Říjen 2022

MĚJTE SE RÁDI

Nejčastějším problémem v partnerských vztazích je neúcta mezi partnery. Po počáteční zamilovanosti, kdy převládá chemická přitažlivost přichází realita a běžný kolotoč života, stereotyp je zabijákem každého vztahu.
Rádi bychom cítili lásku a pozornost ve vztahu jako na samém počátku, jenže se jaksi vzájemně přestáváte se mít rádi, láska vyprchává, mizí.
Hledáte způsoby jak lásku znovu oživit, jenže se z Vás mezi tím stali jen otroky jeden druhého. Buď se vztahu cítí žena býti služkou rodiny nebo muž tzv. podpantoflákem. Voláte nám o rady, ať muži či ženy a nevíte co s tím? Možná je vše jednodušší než si myslíte. Musíte totiž začít u sebe. Pokud nemáte rádi sami sebe, nemůže Vás mít rád ani Váš partner či partnerka. Dokud se nebudete mít rádi doopravdy a nebude z Vás vyzařovat láska k sobě samým, nemůže Vás mít rád ani nikdo jiný. Začněte se mít rádi, milujte každý kousek sebe a svého těla, věřte si ať si každý říká co chce a užívejte každou minutu svého života.Vysílejte lásku a o to více si nárokujte přijímat lásku bezpodmínečnou a věčnou. Láska je vše, co k životu potřebujete.