Listopad 2022

HLEDÁNÍ ZTRACENÉHO PŘEDMĚTU

Hledáte-li již delší dobu předmět který ne a ne najít ať děláte cokoliv zkuste i tento způsob.
Vezměte si bílý hrneček s talířkem-podšálkem a hrneček postavte na podšálek obráceně, tedy dno hrnečku bude jak se říká vzhůru nohama, prostě opačně než by jste hrneček chtěli naplnit nápojem. Hrníček budete přenášet postupně na místa, kde budete hledat ztracený či zapomenutě schovaný předmět. Otočený hrnek postavte a u něj poproste o pomoc s hledáním Archanděla Chamuela a Svatého Antoníčka.
Budete říkat zhruba tyto věty : Náš dráhý Archaněli Chamueli a Svatý Antoníčku prosíme o pomoc při hledání tohoto předmětu / doporučuji ho nejpodrobněji popsat/. Prosím dejte nám jakékoliv znamení, kde máme hledat a kterým směrem máme jít abychom byli úspěšní, posílejte nám vzkazy, podpořte naší intuici a představivost. Prosím osvětlete naše myšlenky, jež nám ukáží obraz, kde by mohl ztracený předmět být.”
Stejným způsobem se můžeme pokusit hledat i v přírodě klidně dávno zakopaný skrytý poklad. K hledání můžete použit siderické kyvadlo nebo jakýkoliv drátek, který vytvarujeme do tvaru virgule, měli by reagovat na naše prosby a dávat nám znamení.