Blog

Další křišťály pro harmonizaci čaker

Pro správné vyrovnání všech čaker a pro jejich harmonizaci potřebujeme celkem sedm křištálových kamenů. V předchozím článku jsme Vám popsali tři a teď popíšeme další čtyři:
4/ zelený aventurín – přikládá se na čakru srdce a to uprostřed bránice mezi prsa. Říká se mu kámen štěstí. Navozuje pocity klidu a pohody, léčí zlomené srdce i výkyvy tlaku srdíčka.
5/ žlutý aventurýn – sluneční čakra. Je to jasně žlutý kámen, podobající barvě slunce, proto je to tedy sluneční čakra. Je to kámen lásky a léčení všeho kolem zamilovanosti. Přikládá se opět uprostřed těla mezi bránicí a pupíkem.
6/ červený achát – sakrální čakra, která povzbuzuje naše psychické a fyzické schopnosti. Přikládá se těsně pod pupík a nad podbříšek.
7/ červený jaspis – čakra kořene, přikládá se na podbříšek . Je to kámen energie a vitality. Pozitivně probouzí fyzickou i psychickou sílu, zahání únavu, laxnost a lenost.
Všechny tyto kameny přikládáme uprostřed těla zároveň pro harmonizaci a jednotlivě se přikládají dle konkrétních problémů. Nosí se v sametovém sáčku, aby na ně nepůsobilo nic negativního.