Listopad 2022

Co nám vzkazují vážky

Vážky ladně kroužící nad vodou a v blízkosti vod mohou posedávat i po rostlinách a máte-li i to štěstí, usedne i na Vás. Může to být sice jen mžik, ale její dostaveníčko u nás nebo dokonce přímo na našem těle je velice vyjímečné a vzácné.
Vážky si na nás ale nesednou jen tak. Přiletěly nám předat tajemný vzácný vzkaz. Bud´ Vám přináší vzkaz, že Vám chce pomoci, že potrebujete vyrovnat a zharmonizovat tělo, chce nás podpořit a dodat Vám sílu a energii na vyřešení toho co Vás trápí. Vzkazovat Vám toho vážka může více předzvěstí. Nejčastěji nám dává najevo abychom se nebáli znovuzrodit, začít nové životní etapy, abychom v sobě našli svou vnitřní sílu a překonali těžké životní období. Vážka při svém baletním létaním naznačuje, abychom život začali brát s lehkostí a začali se radovat z nových šťastných životních etap, berte život lehčeji a radujte se z něj.
Vážka je sice létající hmyz a mistr v létání, dokonce se jí říká okřídleny drak . Je to mystická a empatická “bytost”, která si velmi vybírá u koho se zastaví aby mu pomohla a předala svůj vzkaz. Její návštěva u nás nám vždy udělá radost, pohled na její duhové tělo a křídla nás potěší byt´ jen na pár okamžiků.