Červen 2022

ČARUJEME U MOŘE

K létu a dovoleným patří cestování a pokud možno nejlépe k moři.
Moře je zázračné z mnoha hledisek. Moře je všelék, všichni potřebujeme vitamín zvaný moře. Nejen, že si u moře užijeme kvalitní luxusní dovolenou a odpočineme si, zbavíme se stresu a dobíjíme tělo i duši. Moře léčí, uzdravuje ale umí i dokonce čarovat.
Moře má tak obrovskou sílu, že k čarování s ním nepotřebujeme nic jen vědět, kdy a jak můžeme mořskou energii využít. Je to velmi jednoduché . Při přílivu přijímáme z mořských vln vše dobré co nám moře přinese, sbíráme jeho dary jako jsou kamínky i mušle a třeba i další nečekané dary. Ty si pečlivě schovejte a doma si je vystavte ke svému oltáři. Toto vše mohou být symboly, co nám moře vzkazuje. Pokud hned neporozumíme nasbíraným předmětům, později čas ukáže a vzkazy pochopíme později. Každopádně se tímto způsobem na moře napojujeme a čerpáme energii přes nasbírané suvenýry.
Při odlivu čarujeme naopak. Nasbíráme kamínky, na ně napíšeme fixou vše čeho chceme zbavit a požádáme moře o pomoc. Poprosíme moře o odplavení našich problémů a trápení. Popsané kamínky naházejte zpátky do moře a odevzdejte mu Vaše starosti.