Leden2021

BARVY SVÍČEK

Bílá – bílá je barvou čistoty a nevinnosti, používejte ji pokaždé, když se budete chtít dozvědět pravdu, když budete chtít, aby k vám byl někdo upřímný.

Červená – barva vášně, přitažlivosti a sexuality, přináší úspěch v postelových záležitostech. Kromě toho ale také zosobňuje obecnou vitalitu a energii, sílu do života.

Modrá – modrá svíčka se hodí při rituálech pro klid v duši a úlevu od stresu, pomůže vám, když se snažíte něco pochopit nebo naučit.

Zelená – barva přinášející finance, pokud máte hluboko do kapsy, volte svíčku zelenou. Také konejší a vnáší do života štěstí, mimo jiné je barvou plodnosti, pomůže i při snaze o miminko.

Zlatá/žlutá – vlije vám do žil dávku optimismu, barva naděje a radosti. Z druhé strany její pálení zbavuje i žárlivosti a přináší důvěru.

Hnědá – zemská barva vyrovnanosti a stability vám dodá nadhled a pomůže vám v situacích, kdy je třeba zůstat objektivní.

Růžová – barva romantické lásky, ale i lásky obecně, ať už toužíte po partnerovi milostném nebo „jen“ kamarádce-spřízněné duši, tato svíčka by je k vám měla dovést. Obecně hojí a napravuje vztahy.

Černá – barva magie a tajemna, ačkoli je vnímána negativně, není taková. Působí očistně a pomůže vám při výkonu komplikovanějších kouzel, také v okamžiku, kdy chcete rozluštit nějakou záhadu.

Fialová – svíčky této barvy uvolňují napětí a dodávají sílu a energii. Účinkují taky v případě, že toužíte po úspěchu v práci, novém místu či povýšení. Stejně tak nahrávají úspěchu a dosažení cílů obecně.

Stříbrná/šedá – nejlepší pomocníci, pokud se chcete něčeho zbavit, ať už jsou to noční můry, negativní energie nebo nadbytečná kila. Neutralizují a připravují vám čistý stůl, bod, od kterého se můžete odrazit a začít znovu.

Oranžová – fungují jako dopink a povzbuzení v obtížné situaci i každodenním životě, pomáhají k dosažení flexibility a zvyšují vaši atraktivitu a sebevědomí.