Srpen 2022

8.8. ANDĚLSKÁ MEDITACE

Den 8.8. je nazýván LVÍ BRÁNA.
Tento den se nám otevírají nové možnosti a začátky. Začíná k nám proudit silná blahodárná energie a mohli bychom tento moment využít k léčení či společným i individuálním meditacím.
Doporučila bych Vám jednoduchou osobní meditaci přesně 8.8. v 8 hodin 8 minut zapálit 8 svíček . Volba svíček je na Vás, nejvhodnější jsou andělské ale stačí například i tzv. čajové, prostě jakékoliv dle Vašich pocitů a možností. V tento magický okamžik zapalte svíčky, pocitově si představujte jak vstupujete a procházíte LVÍ BRANOU a začněte přijímat mocnou energii tohoto okamžiku.
Zároveň požádejte Boha, svého anděla strážného a ostatní andílky, aby k Vám začalo přicházet co si přejete a dosud se Vám nedařilo toto přání naplnit. Požádejte o vše nové pozitivní a úžasné. Poproste o vše, co si přejete z hloubi duše. Přejte si hojnost všeho krásného, zázračného a vkročte do nové životní etapy s odhodláním své sny splnit. V klidu a procítěně přijímejte proudění lví energie, lásku, klid a radujte se z každého mocného okamžiku nových začátků.